Kaz Eti

Kaz eti ve Kaz etleri sipariş ve bilgilendirme ,Organik salım ve sonrasında besi (mısır,arpa,buğday,ay çekirdeği) takviyesiyle besi lenmiş kazlarımızı kesilmiş , temizlenmiş , tuz ile salamura edilip şoklanmış halde güvenle evinize kadar yolluyoruz.
Dilerseniz buyurun  yerimizde istediğiniz kazı sürüden siz seçin..
İster kilogram hesabı isterseniz adet hesabı kazlarımızı satıştadır.

Kaz eti

Türkiye’nin her iline ilçesine köyüne , kısacası her evine hızlı sağlıklı ve güvenli paketleme ile kargo yolu ile yolluyoruz. Mutfağınızda güvenle işlemek , yemeklerde kullanmak istediğiniz kaz eti ürününüzü , kendi yetiştirdiğimiz otlaklarda doğal yollar ile beslenen , organik kaz yetiştiriciliğine uygun koşullarda yetiştirdiğimiz kazların etlerini güvenle sizlere ulaştırıyoruz. Yetiştirdiğimiz kaz ırkları yılın sadece belli dönemlerinde kesime gelen ve kaz eti sevenleri sadece kış aylarında kaz eti tüketimine hapseden kaz ırkları değildir , yılın her ayı her mevsim et kalitesi yüksek olan kaz ırkları yetiştirmekteyiz.

Yılın on iki ayı kaz eti siparişleri almaktayız. Dilediğiniz kilogramda yada dilediğiniz adette organik kaz eti siparişleriniz için bizlere ulaşınız.. Güvenli alışveriş İletişim =0531 366  91  18

Kaz eti


****TÜRKİYE’NİN GÜVENİLİR KAZ ETİ SATIŞ SİTESİ****
ÖNEMLİ NOT = Bu site ve bu sayfadaki iletişim numarası , buraya ilan veren şahıslara ait değildir , bu sayfadaki iletişim numarasını aradığınızda telefonu açan kişi site sorumlusu ve satış sorumlusudur. Türkiye’nin bir çok yerine kaz eti ve kaz eti ürünlerini kargo ile yollamaktayız.

Bir çok blog ve sayfa altında müşteri yorumları mevcuttur , hepsinle referans olarak iletişime geçebilir ve bizle nasıl bir alışveriş yaptığını sorabilirsiniz. Ödeme şekillerimiz Banka hesap numarası yada PTT hesap numaralarına ücret ödemesidir. Gıda özellikle Et ve yumurta gibi Gıdalarda kapıda ödeme seçeneği yoktur. Kapıda ödeme seçeneği sadece , öncesinde bizden alış veriş yapmış müşterilerimize sunulmaktadır. Size Gönderdiğimiz tüm kaz ve kaz eti ürünleri tamamen organik ürünlerdir , mevsim normallerinde her daim doğal yaylım ile büyütülür ve meralarda otlar ile beslenirler.

Kaz eti Türkiye’de yıllarca lüks tüketim sınıfında yer aldı , fakat biz üreticiler olarak , direk satış yapmaya başladığımız için , aradaki aracıların çıkması vesilesi ile normal satış fiyatlarına geldi.

Kaz eti

Dilerseniz kaz etinin bir çok hastalığın tedavisinde kullanıldığını internetten araştırabilir yada doktorunuza sorabilirsiniz.
Kısa bir örnek verecek olursak 100 gr kaliteli kırmızı ette  240 kalori varken aynı orandaki kaz etinde bu oran 161 kaloridir.  Yani sağlık için önemli bir konudur , örneğin kırmızı ette protein oranı  18 g iken aynı oranda ki kaz etinde bu oran 23 g dir . Ayrıca A C vitaminleri ve  potasyum , kalsiyum ve demir oranı kaz etinde çok yüksektir.

Kazlarımızı bütün olarak satışa sunmaktayız , parça satışımız mevcut değildir , bunun sebebi siz müşterilerimizin ne yediğinizi bilme görme hakkınız olduğudur.

Kilogram=65 Tl
İletişim=0531 366  91  18
kazcimcom    Yıllardır kalite ve güvenin adresi…

 

Kaz eti
Kaz eti
Kaz eti
Kaz eti
Kaz eti
Kaz eti
Kaz eti
Kaz eti

Kaz Eti” üzerine 84 yorum

 1. 3 yıldır ürün alıyorum , yaz kış geliyor , güzel temiz, öyle üzerinde tüyler filan da olmuyor , kazlarıda çok lezzetli, (baktım geri dönüş için herkez yazmış bende yazayım dedim)

 2. Ürün geldi teşekkür ederiz , lezzetli ve güzeldi 2.5 kg lik aldım , diğer sitelerde kilosu 70 tl , 2 defa başka yerden sipariş verdim , adamlar tavuk kadar kaz yolladılar.
  Buradan aldım , 2.5 kg 125 tl , çok çok makul fiyat ve müthiş lezzetli idi ,

 3. Güzel kazlar yolluyorlar izmirden 2 kez sipariş verdim, tertemiz kargo ile geldi, ilk alırken önce ödeme dediklerinde hafif tırstım, fakat göze aldım 150 giderse gitsin dedim, 2 günde geldi ürün. Bu yıl yine sipariş verdim, elime ulaştı izmir torbalı tuğba gencer

 4. Büyük çekmece belediyesi olarak toplu kaz gecesi için kazları buradan aldık i yıllardır yemek veririz halka açık , hiç kimse bu seferki kadar beğenmemişti , gerçek organiklik burada

 5. Hiç kafanızda soru işareti olmasın, adamlar yıllardır işlerini yapıyorlar, n11 gibi sitelerde bekletilmiş yağsız ve pahalı olan ürün, bu sitede daha steril doğal ve ucuz. Elinize sağlık arkadaşlar

 6. Kayseriden yazıyorum , 6 kg sipariş verdim , ilk olarak paket 4 kg geldi , sonra bir yanlışlık olmuş 3 kg ( 1kg si hediye ) yolladılar. Sonuç olarak ürünler geliyor , bu bile yeter , güvenilir site bulmak zor bu zamanda.

 7. Bu siteden 2 yıldır kaz eti sipariş ederim. saoşsunlar her defasında fazla gramaj gönderirler. gerçekten referans olmaya değer bir site. kolay kolay yorum yazmazdım. ve çok lezzetli organik ürünleri var. Kazım şenol

 8. Gerçekten bu kadar özenle temizlenmiş olmasını beklemiyordum. Ufacık tüy bile yoktu. Ellerinize sağlık. Başka adrese hiç bakmayın. Gerçekten güvenilir ve steril is yapıyorlar . Kesinlikle öneriyorum..

 9. İlginiz için çok teşekkür ederim sipariş ettiğim kazlar elimize ulaştı . Fakat tüketimini 1 ay sonra yapacağım , lezzeti ile ilgili görüşlerimide o zaman yazarım artık

 10. Bir çok yerden sipariş vermiştim önceleri paket ya eksik yada ufak çıkıyordu , ve üstelik etler genelde tavuk eti gibi lezzetsizdi.
  Bu adresten aldım ve çok memnun kaldım , herkese öneririm

Bir cevap yazın