Kaz Eti

Kaz eti ve Kaz etleri sipariş ve bilgilendirme ,Organik salım ve sonrasında besi (mısır,arpa,buğday,ay çekirdeği) takviyesiyle besi lenmiş kazlarımızı kesilmiş , temizlenmiş , tuz ile salamura edilip şoklanmış halde güvenle evinize kadar yolluyoruz. Dilerseniz buyurun  yerimizde istediğiniz kazı sürüden siz seçin..
İster kilogram hesabı isterseniz adet hesabı kazlarımızı satıştadır.

Kaz eti

Türkiye’nin her iline ilçesine köyüne , kısacası her evine hızlı sağlıklı ve güvenli paketleme ile kargo yolu ile yolluyoruz. Mutfağınızda güvenle işlemek , yemeklerde kullanmak istediğiniz kaz eti ürününüzü , kendi yetiştirdiğimiz otlaklarda doğal yollar ile beslenen , organik kaz yetiştiriciliğine uygun koşullarda yetiştirdiğimiz kazların etlerini güvenle sizlere ulaştırıyoruz. Yetiştirdiğimiz kaz ırkları yılın sadece belli dönemlerinde kesime gelen ve kaz eti sevenleri sadece kış aylarında kaz eti tüketimine hapseden kaz ırkları değildir , yılın her ayı her mevsim et kalitesi yüksek olan kaz ırkları yetiştirmekteyiz.

Kaz eti fiyatı

Yılın on iki ayı kaz eti siparişleri almaktayız. Dilediğiniz kilogramda yada dilediğiniz adette organik kaz eti siparişleriniz için bizlere ulaşınız.. Güvenli alışveriş İletişim =0531 366  91  18

****TÜRKİYE’NİN GÜVENİLİR KAZ ETİ SATIŞ SİTESİ****
ÖNEMLİ NOT = Bu site ve bu sayfadaki iletişim numarası , buraya ilan veren şahıslara ait değildir , bu sayfadaki iletişim numarasını aradığınızda telefonu açan kişi site sorumlusu ve satış sorumlusudur. Türkiye’nin bir çok yerine kaz eti ve kaz eti ürünlerini kargo ile yollamaktayız.

Bir çok blog ve sayfa altında müşteri yorumları mevcuttur , hepsinle referans olarak iletişime geçebilir ve bizle nasıl bir alışveriş yaptığını sorabilirsiniz. Ödeme şekillerimiz Banka hesap numarası yada PTT hesap numaralarına ücret ödemesidir. Gıda özellikle Et ve yumurta gibi Gıdalarda kapıda ödeme seçeneği yoktur. Kapıda ödeme seçeneği sadece , öncesinde bizden alış veriş yapmış müşterilerimize sunulmaktadır. Size Gönderdiğimiz tüm kaz ve kaz eti ürünleri tamamen organik ürünlerdir , mevsim normallerinde her daim doğal yaylım ile büyütülür ve meralarda otlar ile beslenirler.

Kaz eti Türkiye’de yıllarca lüks tüketim sınıfında yer aldı , fakat biz üreticiler olarak , direk satış yapmaya başladığımız için , aradaki aracıların çıkması vesilesi ile normal satış fiyatlarına geldi.

Kaz eti nereden alınır

Dilerseniz kaz etinin bir çok hastalığın tedavisinde kullanıldığını internetten araştırabilir yada doktorunuza sorabilirsiniz.
Kısa bir örnek verecek olursak 100 gr kaliteli kırmızı ette  240 kalori varken aynı orandaki kaz etinde bu oran 161 kaloridir.  Yani sağlık için önemli bir konudur , örneğin kırmızı ette protein oranı  18 g iken aynı oranda ki kaz etinde bu oran 23 g dir . Ayrıca A C vitaminleri ve  potasyum , kalsiyum ve demir oranı kaz etinde çok yüksektir.

Kazlarımızı bütün olarak satışa sunmaktayız , parça satışımız mevcut değildir , bunun sebebi siz müşterilerimizin ne yediğinizi bilme görme hakkınız olduğudur.

Kilogram=75 Tl
İletişim=0531 366  91  18
kazcimcom    Yıllardır kalite ve güvenin adresi…

 

Kaz eti

Kaz eti

Kaz eti

Kaz eti

Kaz eti

Kaz eti

Kaz eti

Kaz eti