Bursa satılık kaz civcivi

Bursa satılık kaz civcivi

Bursa satılık kaz civcivi

" Bursa satılık kaz civcivi Büyükorhan Satılık Kaz Civcivi, Gemlik Satılık Kaz Civcivi, Gürsu Satılık Kaz Civcivi, Harmancık Satılık Kaz Civcivi, İnegöl Satılık Kaz Civcivi, İznik Satılık Kaz Civcivi, Karacabey Satılık Kaz Civcivi, Keles Satılık Kaz Civcivi, Kestel Satılık Kaz Civcivi, Mudanya Satılık Kaz Civcivi, Mustafakemalpaşa Satılık Kaz Civcivi, Nilüfer Satılık Kaz Civcivi, Orhaneli Satılık Kaz Civcivi, Orhangazi Satılık Kaz Civcivi, Osmangazi Satılık Kaz Civcivi, Yenişehir Satılık Kaz Civcivi, Yıldırım Satılık Kaz Civcivi "

Bursa satılık kaz civcivi

Bursa satılık kaz civcivi Kaz yetiştiriciliği üç ayrı kategoride değerlendirilir. Kaz yumurtası üretimi ve satışı. Civciv üretimi ve satışı Üretilen civciv yada temin edilen civcivlerin beslenmesi.

KAZ YUMURTASI ÜRETİMİ

Anaçlar dan elde edilecek yumurtaları piyasa şartları ve kalitesinde üretmek ve temin etmek sonrasında talep edecek üreticilere ulaştırmak. Anaç kazlara periyodik aşı takvimi uygulanmalı anaçlar dan elde edilecek yumurtalar max 5 günde alıcıya ulaşmalı bu süre zarfında doğru şekil de doğru uygulamalar ile doğru oda sıcaklığında muhafaza edilmeli.
 

KAZ CİVCİVİ ÜRETİMİ

Kaz civcivi üretimi için civcivler için en az üç farklı barınak planlaması yapılmalı ilk barınak ana kucakları burada yumurtadan çıkan civciv 1 ile 7.  Günü geçirir buranın sıcaklığı ilk gün 32c ısıdan her gün 2 derece düşürülecek. Ayrıca sulukları yemlik leri bunlara uygun olmalı.
İkinci barınak 7. Gün ile 20. Gün aralığında ki civcivler için uygun olmalı, daha fazla dolaşım alanı olmalı iklimle  me bu evrede 15c lere düşürülür kaba yeme geçiş süreci ot alıştırması ve ilk aşısı vurulur. Tüm bunlar periyodik olarak uygulanır. 3. Barınak alanı 21. Gün ve sonrası için serbest dolaşım alanı olan ve ot meraya alışmış kaba yeme geçmiş hayvanlara uygun barınak alanıdır. Bursa satılık kaz civcivi

KAZ BESİ

Elde edilen civcivlerin bakım aşaması sonrası 6 ay boyunca merada serbest yaylım sonrası iç parazit uygulaması yapılır. Sonrasında ideal varsayılan kiloları belirlenir o kiloya en kısa sürede ulaşması için yem rasyonu hesaplaması yapılır. İdeal kiloya gelen kazlar bazı uygulamalar sonrası kesime alınır.

Tüm ırk seçenekleri ile Kaz civcivi temini bakımı satışı ile ilgili yıl boyu bizden destek alabilirsiniz.
Satılık Kaz civcivi yazımızda fiyat belirtemiyoruz. Sebebi her yıl düzensiz olan fiyat aralığıdır. Fiyat sormak için sayfada ki iletişim butınlarından bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Büyükorhan Satılık Kaz Civcivi, Gemlik Satılık Kaz Civcivi, Gürsu Satılık Kaz Civcivi, Harmancık Satılık Kaz Civcivi, İnegöl Satılık Kaz Civcivi, İznik Satılık Kaz Civcivi, Karacabey Satılık Kaz Civcivi, Keles Satılık Kaz Civcivi, Kestel Satılık Kaz Civcivi, Mudanya Satılık Kaz Civcivi, Mustafakemalpaşa Satılık Kaz Civcivi, Nilüfer Satılık Kaz Civcivi, Orhaneli Satılık Kaz Civcivi, Orhangazi Satılık Kaz Civcivi, Osmangazi Satılık Kaz Civcivi, Yenişehir Satılık Kaz Civcivi, Yıldırım Satılık Kaz Civcivi

  • Görüntüleme : 35
  • Tarih : 31 Ocak 2024
  • Okuma Süresi : 6 Dakika
  • Kelime Sayısı : 590
  • Harf Sayısı : 3258

Bursa satılık kaz civcivi

Bursa satılık kaz Bursa satılık kaz civcivi Büyükorhan Satılık Kaz Civcivi, Gemlik Satılık Kaz Civcivi, Gürsu Satılık Kaz Civcivi, Harmancık Satılık Kaz Civcivi, İnegöl Satılık Kaz Civcivi, İznik Satılık Kaz Civcivi, Karacabey Satılık Kaz Civcivi, Keles Satılık Kaz Civcivi, Kestel Satılık Kaz Civcivi, Mudanya Satılık Kaz Civcivi, Mustafakemalpaşa Satılık Kaz Civcivi, Nilüfer Satılık Kaz Civcivi, Orhaneli Satılık Kaz Civcivi, Orhangazi Satılık Kaz Civcivi, Osmangazi Satılık Kaz Civcivi, Yenişehir Satılık Kaz Civcivi, Yıldırım Satılık Kaz Civcivi dışında bişey ara....