Kaz civcivi

Kaz civcivi satışı ve Kaz civcivi üretimi Tüm ırklara ait Saf kan kaz civcivleri satışımız sezon dahilinde , yani şubat sonunda başlayacaktır. Mast Fransız Landes Legart Mamut ve etlik ırklar
İndirimli ve özel teklifler ile kaz civcivi sahiplenmek isteyenlere sürprizlerimiz vardır.

Kaz civcivi

*Toplu alım= toplu alım (en az 250 adet) için özel fiyatlarımız ve güvenli nakliye hizmetimiz vardır.
*Irk garantisi * Aşılama * Özel indirim ve avantajlar * Güvenli nakliye ve ulaşım ayrıca satılan tüm civcivler geri alım garantili ve 48 saat sigortalıdır.

Türkiye’nin her yerine güvenli ulaşım ile en az on günlük tüm aşıları vitaminleri ve antibiyotikleri verilmiş yolculuğa ve ulaşıma elverişli hale gelmiş civcivleri üretmek yada beslemek isteyenlere özel fiyatlar ile göndermekteyiz.

Kaz civcivi fiyatı

Sizlere ulaştırdığımız her bir civciv için ırk garantisi vermekteyiz. satış sonrası online destek ve üreticiler için pazar desteği sağlamaktayız. Sizde bu sektörle hobi yada ticari amaçla faaliyet gösteriyor yada göstermeyi planlıyorsanız. İşinizi riske atmayın ve güvenli ve garantili alışverişi tercih ederek planlarınızı ve hevesinizi tehlikeye atmayın. Çünkü Saf kan diye aldığınız civcivler bir kaç ay sonra gelişimden sonra saf kan olmadığını anlayabilirsiniz. Bizler sattığımız her bir civcive ırk garantisi vermekteyiz.

kaz civcivi

Türkiye geneli kaz civcivi satışı ve sipariş hattı. Yukarıdaki tüm kampanyalar sezon öncesi ön sipariş ve anlaşmalar için geçerlidir. Satışta olan ırk çeşitlerimize ana sayfa kaz ırkları sekmesinin üzerine gelerek tüm ırklar hakkında detaylı incelemeler yapabilir. Kaz yetiştiriciliği üretimi pazarı hastalıkları gibi daha bir çok konu hakkında doğal tecrübe yazılarımızdan faydalana bilirsiniz.

Ayrıca bizden alışveriş yapan tüm müşterilerimize ihtiyaç duymaları halinde anlaşmalı olduğumuz. Türkiye’nin en büyük hayvansal ilaç ve vitamin markalarından özel indirimli alışveriş fırsatı sağlıyoruz.
Anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin kaz sektöründe en büyük ve en kaliteli marka ve firmaların dan kuluçka makinelerini özel indirimler ile temin ediyoruz.
Ürün verdiğimiz ve bizden alışveriş yapan tüm müşterilerimize , hedefleri dahilinde besicilik , civciv üretimi , yumurta üretimi gibi sahalar da pazar desteği ve müşteri ağı sunuyoruz.
Sağlıklı Güvenli Garantili alışverişin adresi

iletişim=0531 366  91  18