Kaz civcivi

Kaz civcivi satışı ve Kaz civcivi üretimi Tüm ırklara ait Saf kan kaz civcivleri satışımız sezon dahilinde , yani şubat sonunda başlayacaktır. Mast Fransız Landes Legart Mamut ve etlik ırklar
İndirimli ve özel teklifler ile kaz civcivi sahiplenmek isteyenlere sürprizlerimiz varıdır.

Kaz civcivi

*Toplu alım= toplu alım (en az 250 adet) için özel fiyatlarımız ve güvenli nakliye hizmetimiz vardır.
*Irk garantisi * Aşılama * Özel indirim ve avantajlar * Güvenli nakliye ve ulaşım ayrıca satılan tüm civcivler geri alım garantili ve 48 saat sigortalıdır.

Türkiye’nin her yerine güvenli ulaşım ile en az on günlük tüm aşıları vitaminleri ve antibiyotikleri verilmiş yolculuğa ve ulaşıma elverişli hale gelmiş civcivleri üretmek yada beslemek isteyenlere özel fiyatlar ile göndermekteyiz.

Kaz civcivi

Sizlere ulaştırdığımız her bir civciv için ırk garantisi vermekteyiz , satış sonrası online destek ve üreticiler için pazar desteği sağlamaktayız. Sizde bu sektörle hobi yada ticari amaçla faaliyet gösteriyor yada göstermeyi planlıyorsanız , işinizi riske atmayın ve güvenli ve garantili alışverişi tercih ederek planlarınızı ve hevesinizi tehlikeye atmayın , çünkü Saf kan diye aldığınız civcivler bir kaç ay sonra gelişimden sonra saf kan olmadığını anlayabilirsiniz Bizler sattığımız her bir civcive ırk garantisi vermekteyiz. Türkiye geneli kaz civcivi satışı ve sipariş hattı , yukarıdaki tüm kampanyalar sezon öncesi ön sipariş ve anlaşmalar için geçerlidir. Satışta olan ırk çeşitlerimize ana sayfa kaz ırkları sekmesinin üzerine gelerek tüm ırklar hakkında detaylı incelemeler yapabilir kaz yetiştiriciliği üretimi pazarı hastalıkları gibi daha bir çok konu hakkında doğal tecrübe yazılarımızdan faydalana bilirsiniz.

*Ayrıca bizden alışveriş yapan tüm müşterilerimize ihtiyaç duymaları halinde anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin en büyük hayvansal ilaç ve vitamin markalarından özel indirimli alışveriş fırsatı sağlıyoruz.
*Anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin kaz sektöründe en büyük ve en kaliteli marka ve firmaların dan kuluçka makinelerini özel indirimler ile temin ediyoruz.
*Ürün verdiğimiz ve bizden alışveriş yapan tüm müşterilerimize , hedefleri dahilinde besicilik , civciv üretimi , yumurta üretimi gibi sahalar da pazar desteği ve müşteri ağı sunuyoruz.
Sağlıklı Güvenli Garantili alışverişin adresi

iletişim=0531 366  91  18

Kaz civcivi” üzerine 86 yorum

 1. Geçen sezon 120 adet civ civ aldım vanda ki yerlerinden . civcivr aldığım 5. gün 20 tnesi öldü. sağolsunlar hemen yeni civciv yolladılar . kendilerine benim hatamla öldü dememe ramen . olsun ikramımız olsun dediler . bu devirde gerçekten böyle temiz arkadaşlar bulmak zor. çiftliklerinide gördüm vanda saolsunlar ağırladılar.

 2. 500 adet cibari yetiskin linda çin koy kazi ve kirma cins kazimiz ciftligimizde satisa hazirdir.dogal ve havuzlu ortamda itina ile yetistirilmistir.maximum minimum 3..5..6 kg civarindadirlar.053195353**
  Feride bulut
  053263388** serhat bulut

 3. ankarada 3 donum arazim var içi ot dolu. burada sezonluk civciv alıp kaz yetiştirmek istiyorum ne kadar kaz yetistirebilirim. ne kadar kapalı alana ihtiyac duyulur. ürünü en yakın nerede pazarlayabilirim. civcivi kac tl den alırım. yetistirince kac tl den satabilirim. yardım lütfen.

 4. merhaba benim 30 adet yumurta tavuğum var bunların yanına 1 adet erkek 4 adet dişi almak istiyorum tavuklarla aynı yerde kalabilirmi adet satışı varmı yardımcı olursanız sevinirim tşk ederim

 5. Merhabalar,

  Çin Kazı Civciv için toplu alım yapmayı planlıyoruz, yatırım proje aşamasında; siteniz içerisinde ters kanat ve ayak kesme hastalıklarından bahsediyordu yetkili arkadaşınız. sipariş edeceğimiz civcivler de buna karşı bir garanti verebiliyor musunuz ? Yani akraba eşleşmesi midir civcivler ?

  saygılarımla.

  Ahmet Aydın 0553 304 54 **

 6. slm emekliyim kaz yetiştirmek istiyorum ticari amaclı çok hevesliyim 1000 kadar almak istiyorum bu konuda yardım cı olursanız menmun kalırım ve kaç gunluk veriyorsunuz ve kaç paradıır

  1. Merhaba, Teknik konularla ilgili ve pazar konusunla ilgili detaylı bir çok makale sitede mevcut. Bunların yetersiz kaldığını gördüğünüzde istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Fiyat bilgilendirmesi şubat ayı başı gibi sitede güncellenecek. Teşşekkürler

     1. Böyle bir site kurduğunuz için teşekkürler.Ben bir üreticiden 35 günlük diye çin kaz civcivi aldım bunun gününün doğru oldugunu nerden anlayabilirim?

     2. Merhaba , Bizlere fotoğraflarını gönderirseniz tam tespit yapabiliriz.
      Facebook Satılık Kaz sayfasını ekleyin fotoğraflara bakalım

Bir cevap yazın