İzmir kaz civcivi

İzmir kaz civcivi

İzmir kaz civcivi

" Aliağa Satılık Kaz Civcivi, Bayındır Satılık Kaz Civcivi, Bayraklı Satılık Kaz Civcivi, Bergama Satılık Kaz Civcivi, Beydağ Satılık Kaz Civcivi, Bornova Satılık Kaz Civcivi, Buca Satılık Kaz Civcivi, Çeşme Satılık Kaz Civcivi, Çiğli Satılık Kaz Civcivi, Dikili Satılık Kaz Civcivi, Foça Satılık Kaz Civcivi, Gaziemir Satılık Kaz Civcivi, Güzelbahçe Satılık Kaz Civcivi, Karabağlar Satılık Kaz Civcivi, Karaburun Satılık Kaz Civcivi, Karşıyaka Satılık Kaz Civcivi, Kemalpaşa Satılık Kaz Civcivi, Kınık Satılık Kaz Civcivi, Kiraz Satılık Kaz Civcivi, Konak Satılık Kaz Civcivi, Menderes Satılık Kaz Civcivi, Menemen Satılık Kaz Civcivi, Narlıdere Satılık Kaz Civcivi, Ödemiş Satılık Kaz Civcivi, Seferihisar Satılık Kaz Civcivi, Selçuk Satılık Kaz Civcivi, Lastik Satılık Kaz Civcivi, Torbalı Satılık Kaz Civcivi, Urla Satılık Kaz Civcivi "

Kaz yetiştiriciliği üç ayrı kategoride değerlendirilir.
Kaz yumurtası üretimi ve satışı
Civciv üretimi ve satışı
Üretilen civciv yada temin edilen civcivlerin beslenmesi.

KAZ YUMURTASI ÜRETİMİ

Anaçlar dan elde edilecek yumurtaları piyasa şartları ve kalitesinde üretmek ve temin etmek sonrasında talep edecek üreticilere ulaştırmak. Anaç kazlara periyodik aşı takvimi uygulanmalı anaçlar dan elde edilecek yumurtalar max 5 günde alıcıya ulaşmalı bu süre zarfında doğru şekil de doğru uygulamalar ile doğru oda sıcaklığında muhafaza edilmeli.

KAZ CİVCİVİ ÜRETİMİ

Kaz civcivi üretimi için civcivler için en az üç farklı barınak planlaması yapılmalı ilk barınak ana kucakları burada yumurtadan çıkan civciv 1 ile 7. Günü geçirir buranın sıcaklığı ilk gün 32c ısıdan her gün 2 derece düşürülecek. Ayrıca sulukları yemlik leri bunlara uygun olmalı.
İkinci barınak 7. Gün ile 20. Gün aralığında ki civcivler için uygun olmalı, daha fazla dolaşım alanı olmalı iklimle  me bu evrede 15c lere düşürülür kaba yeme geçiş süreci ot alıştırması ve ilk aşısı vurulur. Tüm bunlar periyodik olarak uygulanır. 3. Barınak alanı 21. Gün ve sonrası için serbest dolaşım alanı olan ve ot meraya alışmış kaba yeme geçmiş hayvanlara uygun barınak alanıdır.

KAZ BESİ

Elde edilen civcivlerin bakım aşaması sonrası 6 ay boyunca merada serbest yaylım sonrası iç parazit uygulaması yapılır. Sonrasında ideal varsayılan kiloları belirlenir o kiloya en kısa sürede ulaşması için yem rasyonu hesaplaması yapılır. İdeal kiloya gelen kazlar bazı uygulamalar sonrası kesime alınır.

Tüm ırk seçenekleri ile Kaz civcivi temini bakımı satışı ile ilgili yıl boyu bizden destek alabilirsiniz.

Satılık Kaz civcivi yazımızda fiyat belirtemiyoruz. Sebebi her yıl düzensiz olan fiyat aralığıdır. Fiyat sormak için sayfada ki iletişim butınlarından bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaz üretimin de maliyeet hesaplaması yıllık gider hazırlığı çok önemlidir. Kaz civcivi Satılık kaz civcivi kaz üretimi

İzmir kaz civcivi İzmir satılık kaz İzmir satılık kaz civcivi İzmir kaz çiftligi İzmir kaz yetisriciligi

Aliağa Satılık Kaz Civcivi, Bayındır Satılık Kaz Civcivi, Bayraklı Satılık Kaz Civcivi, Bergama Satılık Kaz Civcivi, Beydağ Satılık Kaz Civcivi, Bornova Satılık Kaz Civcivi, Buca Satılık Kaz Civcivi, Çeşme Satılık Kaz Civcivi, Çiğli Satılık Kaz Civcivi, Dikili Satılık Kaz Civcivi, Foça Satılık Kaz Civcivi, Gaziemir Satılık Kaz Civcivi, Güzelbahçe Satılık Kaz Civcivi, Karabağlar Satılık Kaz Civcivi, Karaburun Satılık Kaz Civcivi, Karşıyaka Satılık Kaz Civcivi, Kemalpaşa Satılık Kaz Civcivi, Kınık Satılık Kaz Civcivi, Kiraz Satılık Kaz Civcivi, Konak Satılık Kaz Civcivi, Menderes Satılık Kaz Civcivi, Menemen Satılık Kaz Civcivi, Narlıdere Satılık Kaz Civcivi, Ödemiş Satılık Kaz Civcivi, Seferihisar Satılık Kaz Civcivi, Selçuk Satılık Kaz Civcivi, Lastik Satılık Kaz Civcivi, Torbalı Satılık Kaz Civcivi, Urla Satılık Kaz Civcivi İzmir kaz civcivi İzmir satılık kaz İzmir satılık kaz civcivi İzmir kaz çiftligi İzmir kaz yetisriciligi

  • Görüntüleme : 38
  • Tarih : 1 Şubat 2024
  • Okuma Süresi : 8 Dakika
  • Kelime Sayısı : 706
  • Harf Sayısı : 3850

İzmir kaz civcivi

İzmir kaz civcivi İzmir satılık kaz İzmir satılık kaz civcivi İzmir kaz çiftligi İzmir kaz yetisriciligi dışında bişey ara....