Kaz Eti Siparişi

Kaz Eti Sipariş

Kaz Eti Sipariş

Kaz Eti Sipariş

Kaz Eti Sipariş  Kaz Eti Sipariş ve Kaz Eti Sipariş detayları ve sipariş alma sayfası Doğal yayılım ile büyütülmüş , sonrasında mısır ve buğday takviyesi ile yağlanması sağlanmış organik kazlarımızı kesilmiş temizlenmiş şoklanmış halde evinize kadar kargo ile gönderiyoruz. İsterseniz kilogram üzerinden isterseniz adet üzerinden kazları sipariş edebilirsiniz , kazlar da kesinlikle ciğer büyütücü gibi kimyasal ilaçlar kullanılmamıştır.
Dilerseniz buyurun kümeslerimiz den  istediğiniz ürünü seçerek alın yada ziyaretimize buyurun.
Türkiye’nin her evine mutfağınıza kadar organik doğal ve sağlıklı kazların etlerini gönderiyoruz , size sadece güvenle tüketmek kalıyor. Bu güzel lezzeti diğer yüksek fiyatların aksine , sizlere kilogramı 45 liradan evinize kadar güvenle gönderiyoruz. Göndereceğimiz pakette kaza ait iç organlar (iç yağ , çiğer ) bulunur ve kaz eti paketiniz güvenle sizlere gönderilir. Kestiğimiz kazları öncesinde temizleyip sonrasında tuz ile salamura ediyoruz , bu işlemden sonra şoklama işlemini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında temizlenmiş şoklanmış kaz yada kaz eti ürününü sağlıklı ve sağlam bir paketleme işlemi ile paketliyoruz , sonrasında folyo ısı geçirmez paketleme yöntemi ile paketlenmiş ürünü vereceğiniz adrese kargo yolu ile güvenle ulaştırıyoruz. Sizde Sağlıklı organik kaz eti lezzeti arıyorsanız Güvenilir bir alışveriş yapmak istiyorsanız bizleri tercih ediniz , yılın her ayı kesime ve tüketime müsait kaz ve kaz ırkları mevcuttur.
Kaz eti kilogram fiyatı = 65 lira (ölçüm kesimden sonra yapılır)
İletişim = 0531 366 91 18 yada www.kazcim.com
Sağlıklı Organik ve Güvenilir Kaz Eti ürünleri

Türkiye’nin her evine mutfağınıza kadar organik doğal ve sağlıklı kazların etlerini gönderiyoruz , size sadece güvenle tüketmek kalıyor. Bu güzel lezzeti diğer yüksek fiyatların aksine , sizlere kilogramı 55 liradan evinize kadar güvenle gönderiyoruz. Göndereceğimiz pakette kaza ait iç organlar (iç yağ , çiğer ) bulunur ve kaz eti paketiniz güvenle sizlere gönderilir. Kestiğimiz kazları öncesinde temizleyip sonrasında tuz ile salamura ediyoruz , bu işlemden sonra şoklama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sonrasında temizlenmiş şoklanmış kaz yada kaz eti ürününü sağlıklı ve sağlam bir paketleme işlemi ile paketliyoruz , sonrasında folyo ısı geçirmez paketleme yöntemi ile paketlenmiş ürünü vereceğiniz adrese kargo yolu ile güvenle ulaştırıyoruz. Sizde Sağlıklı organik kaz eti lezzeti arıyorsanız Güvenilir bir alışveriş yapmak istiyorsanız bizleri tercih ediniz

You may also like...

2 Responses

  1. Anonim dedi ki:

    neden satış yeri adresini vermiyorsunuz

Bir cevap yazın