Kaz eti Kaz yumurtası Kaz civcivi satışı

Toulouse kazı

Bu kaz ırkı ile sizlere kısaca bir kaç bilgi paylaşmak isterim , Toulouse kazı hem artılarından hem eksilerinden bahsedeceğim gözlemleyebildiğimiz kadarı ile.
Bu kaz ırkı bilindiği gibi ait olduğu bölgenin ismiyle anılmaktadır. Bu bölge Fransa da olmakla beraber bu ırkı avrupa nın en yaygın ırkların dan biridir. Yıllık Yumurta sezonu başlangıcı diğer kaz ırkları ile aynıdır. Bu kaz ırkı nın yıllık yumurta verimi 35 civarındadır. Bu ırk kendi başına gurk olabilen kaz ırklarındandır. Yani kendi yumurtasına kuluçkaya yatabilmektedir. Çok iyi bakıldığın da yani besileme döneminden sonra 15 kg civarlarını göre bilen bir kaz ırkıdır.

Toulouse kazı

Diğer kaz ırkları ile eşleşmesi problemli olan bir ırktır. Hatta çoğu kez kendi ırkında ki kazlar ile bile eşleşme sorunu yaşayabilirler. Bu sorunun en büyük etken sebebi erkeklerinin aşırı kilolu yani ağır cüsseli olmalarıdır.
Toulouse kazı ırkı Türkiye de fazla yaygın olan bir ırk değildir. Bunun sebebi ise Avrupa dan önceki tarihlerde ülkeye sokulmamasıdır, şimdi bunun için uğraşmak dahada zor bir hal almıştır. Bunu deneyen herkes Ülkeler arası kurallara takılıp kalmaktadır. Bu kaz ırkı ile genel bilgi , gözlem için bizleri arayabilirsiniz. Toulouse kazı siparişleriniz için
0531 366 91 18

90 thoughts on “Toulouse kazı

  1. Toulouse kazzyavrusu (civciv)satışlarını varmı birde yeriniz neresi ögrenebilirmiyim teşekkür ederim

  2. BEN BU RESİMDEKİ KAZIN AYNISINI İSTİYORUM. MAĞLUM RİSİMDE GÖRÜP SİPARİŞ VERİYORUZ AMA ELİMİZE GEÇEN TAM TERSİ!!!

    • Hakan bey , her yıl , dolandırıcı kişiler bu tür yollara başvuruyorlar. Civciv siparişlerimiz doldu toulouse de damızlık satışlarımız var sadece.

  3. Merhaba, Toulouse Kazı yumurtası temin etmek istiyorum. Bursa Mustafakemalpaşa ikametimdir. Fiyat ve diğer detaylar (temin, ulaşım vs) hakkında bilgi alabilir miyim?

  4. Eskişehir iline 10/15 adet Çin kazı yumurtası göndermeniz istersek ne kadar maliyeti olur.Para Iban numaranıza hemen gönderilir. 0535 929 3725 numaralı telefona mesaj atarsanız sevinirim.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatshapp
1
Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Sipariş Vermek İçin Buradan İletişime Gecebilirsiniz.
Powered by
Denizli Web Tasarım