Satılık Kaz Yavrusu

Satılık Kaz Yavrusu bir çok ırka ait kaz civcivi üretimi ve pazarlaması Çin kazı civcivi Kars kazı civcivi Afrika kazı civcivi Toulouse kazı civcivi Kanada kazı civcivi Amerikan buf kazı civcivi Emden kazı civcivi Mast kazı Fransız hewy kazı Macar beyazı , Landes kazı ve bir çok ırkı..Tüm bu ırklara ait Saf kan Civciv yetiştiriciliği ve pazarlaması bakımı , Ayrıca Tüm bu ırklara ait karışık melezleme yöntemi ile elde edilmiş yumurta civciv ve et verimine müsait kırma ırkların kaz civcivleri satışı , Türkiye’nin her yerine her bölgesine kolay ulaşım ve nakliye , verdiğimiz her bir civciv için isteğe bağlı ırk garantisi , Her müşterimize pazarlama sonrası bakım ve yetiştiricilikte online destek , Sonrası için talep eden her müşteri için pazar desteği sunuyoruz.

Satılık Kaz Yavrusu

Toplu civciv alımlarında Müşterilere özel fiyatlar , sezon öncesi ön sipariş ve ön anlaşmalara çok cazip fiyatlar sunmaktayız.
Bu sektörde üretici yada pazarlamacı olarak rol almak isteyen ve bu sektöre atılmak isteyen her birime kişiye yada kurumu fizibilite çalışmalarında , pazar araştırmalarında , ırk melezleme yada Saf kan üretim konusunda tüm birikimlerimizle yardım etmekteyiz. İstanbul Çekmece , Ankara , Elazığ  , Van da ki kümeslerimiz de saf kan Çin kazı , saf kan Linda , saf kan Çorum , Etlik melez  civcivi üretimi yapmaktayız Konya da çalıştığımız ve Diğer ırklara ait üretim yaptığımız kümeslerimiz mevcuttur.

Bu kümeslerimizi dilerseniz gelir yerinde destek gözlem ve anlaşma yapabilir , almak istediğiniz adette kaz civcivi ve kaz yavrusunu alabilirsiniz , dilerseniz vereceğiniz adrese güvenle istediğiniz adette istediğiniz ırkta kaz yavrusunu gönderebiliriz , kaz üretiminde kalite ve güven arıyorsanız bunu sizle paylaşabiliriz. kaz civcivi ve satılık kaz civcivi siparişleriniz için bizlere ulaşınız , ırk garantisi ve kalitesi için bizlere ulaşınız.
Türkiye geneline tüm ırklara ait civciv gönderimi ve teslimatı sağlanmaktadır.
10 yılı aşkın süredir Bir çok ırkın üretimini yapmaktayız ayrıca sattığımız her civciv ırk garantili 48 saat sigortalı ve 10. aydan itibaren geri alım garantilidir.

Satılık Kaz Yavrusu fiyatı

 

Gönderim için en az adetimiz 20 adettir , bu adet ve üzeri tüm siparişlerinizi mümkün ise ilçe otogar yada yol güzergahı , mümkün değil ise , merkez il otogarların dan teslim alabilirsiniz.

Fransız g35/36 hewy civciv fiyatı 55 tl      ulaşabilir kg 7/9
Landes civciv fiyatı 50 tl                               ulaşabilir kg 4/7
Etlik melez civciv fiyatı 45 tl                       ulaşabilir kg 4/7
Çin civciv fiyatı                                                ulaşabilir kg 3/5
Linda civciv fiyatı                                            ulaşabilir kg 2.5/5
Dev Macar beyazı civciv fiyatı                     ulaşabilir kg 5/9
*Fiyatlarımız en az 100 adet alımlar için geçerlidir.

*Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm civcivler aşılıdır.
*Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm civcivlere ırk garantisi verilmektedir.
*Satışını yaptığımız tüm civcivler 48 saat sigortalıdır
*Adresinize teslimat yapılmaktadır.
İletişim 0531 366  91  18

Fransız g35/36

 

kazlarda-cinsiyet-ayrımı

civcivlerde cinsiyet ayrımı

Diyarbakır kaz civcivi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu kaz ırklarının ilk kan anaçlardan elde edilen civcivlerden sahiplenmek istermisiniz.  Bu civcivler büyüdüklerin yukarıda resimde gördüğünüz ebat kilo ve boya gelme potansiyeline sahip ilk kan damızlıklar olacaktır. Kaliteli ırk garantili üretim için bizlere ulaşınız. 0531 366 9118