Satılık Çin Kazı ve Yumurtası

Satılık Çin Kazı ve Yumurtası ve Satılık Çin Kazı ve Yumurtası temini ve Satılık Çin Kazı Yumurtası hakkında bilgi içeren ve satış ve pazarlama içerikli bir yazıdır.
Saf kan Çin kazları fiziksel olarak diğer bir çok kaz ırkından dağa uzun boyunlu , uzun ve dar gövdeli , hafif gerdanlı yani gaga altı torbalı , gaga üstü tepeli yani şapkalı , yabani ve insana alışık olmayan , civciv ve yavru büyütmede çok verimli ve tecrübeli olmayan bir ırktır. Bu ırka ait başlıca görülen rahatsızlıklar ve hastalıklar boyun be ayak kaslarında ki gerilmelere bağlı kısmi kalıcı ve geçici felç durumlarıdır. Bu hastalıklar bazen coğrafi ve bakım sebeplerine dayalı baş gösterse de bazen de kullanılan bakım ilaçlarına bağlı da görüle bilinir, bu ilaçların kullanımında genel olarak diğer görülen hastalıkları ise çapraz kanat çıkımı dır. Bu hastalık genel olarak fazla vitamin takviyesi yada sık akraba kan çoğalmasına bağlı olarak görülebilmektedir.
Çin kazları yumurta verimi yıllık doksan adet ile yüz yirmi adet arasıdır tabi bu adetler anaç olduktan sonra ulaşılan yumurta verim adetleridir. Bu ırk ilk yumurta verimin de ortalama 50 yumurta verir , yumurta rengi hafif metalimsi beyazdır ve üzerinde çok ufak mikro benekler mevcuttur bu ırk kendine gurk zamanı hazırlamaz yani gurk olup yumurtadan civciv çıkarma özelliği yoktur , bu sebeple yumurta yıllık verimi yüksek olmaktadır. Genel olarak profesyonel üreticiler tarafından tercih edilir , civciv ve yumurta veriminin yüksek olması yanında et kalitesi ve yağ kalitesi çok yüksek olan bir ırktır. Saf kan hallerin de renkleri boz ve beyaz olur , kaz eşleşme dansları diğer ırklara göre dağa belirgindir ve erkekleri diğer ırklara göre daha kızgındır.
Çin kazı civcivi ve yumurtası hakkında detaylı bilgi ve destek için
iletişim 0531 366 91 18  yada bu site üzerinden mesaj yolu ile iletişime geçebilirsiniz.
Sezon içi Çin kazı civcivi satışımız ve  Çin kazı yumurtası satışımız mevcuttur.
Site içinde ki bu konu hakkında ki diğer yazıları da okumanızı tavsiye ederiz.

You may also like...

18 Responses

 1. Yıldıray dedi ki:

  Damılık fiyatlarınız nedir. Dişi erkek diye ayırdığınızda fiyatlarda değişiklik oluyormu? İyi günler…

 2. Enver Kar dedi ki:

  180 adet 8 aylık çin kazı satılıktır. Fiyatları kaç civarı geçiyor??? ortalama 4kg talebi bulunanlar 05469402921 Enver Kar ulaşabilir.

 3. Sibel dedi ki:

  Cin kazi almak istiyoruz adet fiyati nedir

 4. Sibel dedi ki:

  Slm ben osmaniyeden yaziyorum cin kazi almak istiyoruz fiyat nedir nasil ulasabiliriz size

 5. maze dedi ki:

  Mrb Anaç Kazda Satıyormusunuz

 6. Anonim dedi ki:

  Salam Aleykum…ben Azerbaycandan yaziyorum size…siz Azerbaycana cin kaz yavrulari gondere bilirmisiniz ????

 7. Anonim dedi ki:

  Salam Aleykum…ben Azerbaycandan yaziyorum size…siz Azerbaycana cin kaz yavrulari gondere bilirmisiniz ????

 8. Mustafa dedi ki:

  Ben karsta yasiyorum kargo ile gelmesi yumurtalara zarar vermez mi… ben kargo ile gelen yumurtalarin kirilmasa bile tohumun zede görup civciv olusmadigini biliyorum..

  • mescid dedi ki:

   Merhaba Mustafa bey , Türkiye nin bir çok yerinde üretim yerlerimiz var , size en yakın adresimiz Van merkez , bu mesafede bir sıkıntı olmaz , kargoya özel viyollerde veriliyor kırılması çok düşük ihtimal beyfendi , kırılırsada sorumluluk bize aittir

 9. Anonim dedi ki:

  Merhaba bana 56 tane yumurta lazım fiyatını öğrene bilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.