Konya satılık kaz

Konya satılık kaz yumurtası , Konya kaz eti ve Konya kaz civcivi satışlarımız vardır.
Her ilçeye köye ve mahalleye istediğiniz kaz ürününü güvenle göndermekteyiz.
Dilerseniz kendiniz yerimizden gelip alabilirsiniz. Doğal organik ve sağlıklı kaz eti tüketimi için bizleri seçebilirsiniz.
Ayrıca bir çok kaz ırkına ait döl randımanı yüksek , kuluçkalık kaz yumurtası satışımız mevcuttur.

Konya satılık kaz

Bir çok saf kan ırka ait damızlık ve kaz civcivi satışlarımız vardır
Samsun da bir çok kaz eti lokantasına ürün verebilecek durumdayız.
Samsun satılık kaz ve samsunda kaza ait tüm ürünler için bizi seçebilirsiniz.
az bakımı,kaz yetiştirme,kaz ticaret,Türkiye de son 3 yıldır arz ve talep açısından çok büyümüş ve halen büyümeye devam eden bir iş sahasıdır. Bu sektörün ticari alanları kısaca 3 kategoriden oluşmaktadır bunların ilki kaz üretimi yani kaz yumurtası ve civciv ticareti , sektörün en karlı ama aynı zamanda en riskli ve uğraş ve yanında tecrübe ve birikim gerektiren alanıdır.Kaz Yetiştiriciliği sektörünün ikinci ticaret alanı ise besicilik ve et ticaretidir , bu alan fazla birikime ve tecrübeye ihtiyaç duymaksızın yapılacak bir iş gibi önümüze çıkmaktadır.Bu alan yani kaz eti ticareti Türkiye de hem iç ticaret hem dış ticaret açısından gayet yüksek rakamlarda olan bir alandır. Sadece Kars ilinden geçen sene kaz eti ihracatı 300000 ton dur . Bu rakamlara yakında iç ticaret hacmi vardır.Bu alanda faaliyet gösterebilmeniz için , kendinize ait pazar piyasanızın olması gerekmektedir. Örneğin kendi ulaşabileceğiniz kaz eti lokantaları kaz eti kasapları na ulaşabilir olmanız , sizin kar oranınızı yükseltecektir. Diğer alan ise kaz tüyü ve sakatatı dır , Türkiye de her ne kadar buna ait cazip bir pazar , yani alım gücü olan kurum ,şirket yada şahıslar olmasa da , bu pazar da dahi kaz tüyü çok revaçtadır. bir çok tekstil ve avcılık ürünlerinde kullanılan kaz tüyü elinizde kalmayacak bir ürün olarak öne çıkmaktadır.
Bunu değerlendirebileceğiniz kurum yada kuruluşlara bir kaç örnek vermek gerekirse okçuluk okulları ve okçuluk kulüpleri , özellikle deniz avcılığı üzerine üretim ve satış yapan avcılık kulüpleri ve avcılık bayileri sizin kaz tüylerini değerlendirmede yardımcı olacaktır. Kısacası Kaz Yetiştiriciliği hızla büyüyen ve meraklısı ve pazarı geniş kitlelere ulaşmakta olan bir alandır. Bir çok kişi yada kurum bunu ticari ve kar anlamında gündeminde tutarken bir çok kişi de hobi amaçlı Kaz Yetiştiriciliği yapmaktadır. özellikle yurt dışı menşeyi olan Afrika Çin Kanada kazları revaçtadır.
Bunlara ek olarak son yıllarda Fransız ve alman kazları da hem hobi amaçlı bakanları hem de ticari amaçla Kaz Yetiştiriciliği ile ilgilenenleri cezbetmektedir . Çünkü bu ırklar  hem görsel olarak hemde et ve yumurta verimi olarak bildiğimiz ve tanıdığımız yerli kaz , Kars kazı , Anadolu kazına göre farklılıklar göstermektedir.Kaz Yetiştiriciliği,kaz bakımı,kaz yetiştirme,kaz ticareti, hakkında bizi takip etmeye devam edin.
0531 366 91 18

You may also like...

9 Responses

 1. Anonim dedi ki:

  Çiğ kaz kın kilosi kaç tl

 2. İsmihan derin dedi ki:

  Sipariş verdik et olarak ürün elimize geldi. Gramaj tamdı fakat kargo 3 gün sürünce korktum bozulur diye. Bozulma koku yok tu fakat buz çözülmüştü biraz korkarak pişirdik fakat müthiş leziz bir üründü

 3. Necip Fazıl dedi ki:

  Kaz satacağım firma adlarını verirmisiniz?

 4. Mustafa değirmenci dedi ki:

  Kaz etini kime satabilirim

 5. Mustafa değirmenci dedi ki:

  Kaz ticareti yapmak istiyorum

 6. Murat dedi ki:

  Toulouse ve embdem kaz civcivi almak istiyorum hobi amaçlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.