Kaz yumurtası

Kaz Yumurtaları temini satışı ve pazarlaması hakkında yazı sayfası
Doğal olarak otlakta büyüttüğümüz kazların , sezon dahilinde yumurtalarını satışa sunmaktayız. Tohumlu yada tohumsuz yumurta satışı seçeneklerimiz mevcuttur.
Peki ne farkımız var? Buyurun beraberce bakalım farkımıza !

Satılık Kaz yumurtası

*Kazlar doğal bir ortamda merada , yeşil otlakta yetişmektedir , buda yumurtasının güç olmasını sağlar , anaç olan kazlar ne kadar doğal ve organik beslenirse , yumurtalar o kadar güçlü olurlar.
*Sürülerimiz kesinlikle saf kan ırklardan oluşur , özel siparişlerin haricinde asla başka ırkları karıştırılmaz sürü ve koloni içerisine.
*Sattığımız her yumurta için ırk garantisi ve damızlıkların aşı belgeleri gösterilir.

Döllü Kaz yumurtası

*Kızışma , eşleşme ve yumurtlama sezonlarında , kazlara bir nizam içinde su , dolaşma otlama ve yemlenme sahası sunulmakta , dar ve kapalı ortamda eşleşme sıkıntısı çeken kazlar , yukarıdaki şartlar oluşturulduğunda çok verimli ve randımanlı yumurtalar vermektedir
*Sürüdeki çaprazlamalar , yani eşleşmeler iki dişiye bir erkek olarak hesaplanmaktadır. Bu da döl randımanını maksimum seviyeye çeker.
*Bizler kazcim.com olarak , verdiğimiz tüm yumurtalara ırk garantisi vermekteyiz , şimdiye kadar satışını yaptığımız tüm yumurta satışlarımızda , müşterilerimizin geri dönüşlerinde , yüzde doksanların üzerine çıkan bir döl randımanı kalitesi tutturduğumuzu takip etmekteyiz.

Kuluçkalık kaz yumurtası

Gurk olmuş kazlarınızın altına koyacağınız yumurtaların yada kuluçka makinesine koyacağınız yumurtaların başlıca kriterleri fazla oval ve dik olmaması , aşırı derecede sarı yada kirli olmaması , en önemlisi ise sezon sonu ve başındaki yumurtalarda döl randımanı biraz düşük olur , seçimi buna göre yapmakta yarar var. siparişleriniz için 0531 366  91  18 numaran bizlere ulaşabilirsiniz.
www.kazcim.com olarak yıllardır Sizlere göndereceğimiz her bir yumurta için ırk garantisi vermekteyiz , sonrasında makinenize yüklediğiniz günden , civciv çıkım gününe dek sizlere teknik destek sağlamaktayız. Kaz yumurtası başlıklı yazımızın altına sormak istediğiniz , merak ettiğiniz her konuyu gündem edebilir ve sorabilirsiniz , yazı sayfası altına yorum yapmanız yeterli. Sizlere satışını gerçekleştirdiğimiz her bir kaz yumurtası için ırk garantisi vermekteyiz. Döl Randımanı %90 Rakamların da dır. Bizler de her yumurta için % 65 Tohum garantisi vermekteyiz. Toplu yumurta alımlarında özel indirimli fiyatlar verilir.
İletişim = 0531 366  91  18
Çin kazı yumurtası adet = 15 lira (50 adet altı alımlarda)
Fransız kazı yumurtası adet = 25 lira (50 adet üzeri alımlarda)
Landes kazı yumurtası adet = 25 lira (50 üzeri alımlarda)

Mast  kazı yumurtası adet=  25 lira (50 üzeri alımlarda)
Dev Macar beyazı yumurtası=25 lira (50 üzeri alımlarda
Linda kazı yumurtası=15lira (50 üzeri alımlarda