KAZ SATIŞI

KAZ SATIŞI  , kaz yetiştiriciliği kaz bakımı ve kaz ile ilgili bir çok alanda lider , pazarladığı ve pazara sunduğu her ürün için garanti veren kazcim sitesi olarak Türkiye pazarında satışta olan kaz ırkları ile ilgili fiyat ve detaylandırma yazısı.
Kendi üretimimiz olan başlıca kaz ırkları Saf kan Kars kazı , bu kaza ait her dönem kaz eti siparişleri alınabilmektedir, ayrıca sezon dahilinde bu ırka ait kaz civcivi ve kaz yumurtası satışlarımız Saf kan haliyle mevcuttur. Damızlık adet fiyatı 120 lira civciv adet fiyatı 35 lira yumurta adet fiyatı 15 liradır ayrıca kesilmiş ve temizlenmiş halde’ki kaz eti kilogram fiyatımız 55 liradır.

KAZ SATIŞI

Diğer yetiştirdiğimiz ve ürettiğimiz ırk Saf kan Çin kazı ırkıdır.Bu ırkın yılın her ayı et satışı mevcuttur sezon içinde Çin kazı civcivi Çin kazı yumurtası ve damızlık Çin kazı satışlarımızda mevcuttur. Çin kazı civcivi adet fiyatı 4o lira Çin kazı yumurtası adet fiyatı 15 lira Damızlık Saf kan Çin kazı adet fiyatı 200 liradır.
Türkiye geneli Kaz Civcivi Kaz eti ve Kaz Yumurtası satışı ve gönderimi vardır. Bizler en sağlıklı civcivleri en verimli yumurtaları ve en lezzetli kaz eti ürünlerini size güvenle ulaştırmak için çabalayan kişileriz , Referans olarak yazı ve sayfalardaki tüm müşterilerimizle kontak kurabilirsiniz. Sağlıklı organik doğal kaz ve kaz eti satış ve pazarlama sitesi.

KAZ SATIŞI

Tüm satışa çıkardığımız kaz yumurtaları için ırk garantisi ve belli oranlar da tohum garantisi vermekteyiz.
Tüm satışa çıkardığımız kaz civcivi ve kaz palazların da ırk garantisi vermekteyiz. Civciv ve palazlarımıza uygulanması gereken tüm aşıları uygulanarak 7 günlük olarak satışa sunulmaktadır.
Ayrıca tüm civcivlere vitamin destekleri yapılmaktadır.
Ve tüm müşterilerimize , anlaşmalı olduğumuz bir çok ilaç ve vitamin marka ve firmasından özel indirimli ilaç ve vitamin temini ediyoruz.
Anlaşmalı olduğumuz Kuluçka makinesi firmalarından özel indirimler ile makine sahibi yapıyoruz.
Ve tüm müşterilerimize , gelecek yıl üretim ve besicilik yapmak isteyen tüm müşterilerimize pazar desteği sunuyoruz.

İletişim 0531 366  91  18

Çiftliklerden Görsellerimiz