Kaz kuluçka makinesi

Kaz kuluçka makinesi

Kaz kuluçka makinesi

Kaz kuluçka makinesi Başlıklı sayfamızda bu işin dikkat edilmesi gereken bazı noktalarına değinmeye çalışacağız. İlk olarak şunu belirtmek isterim , kaz yumurtası , diğer kanatlı türlerinin yumurtalarına göre , makinesi çıkımı en zor olan kanatlı ırkıdır. Kaz kuluçka makinesi seçimi yapar iken dikkat etmeniz gereken bazı gerekli özellikler var.
Bunlardan ilki seçeceğiniz Kaz kuluçka makinesi kesinlikle otomatik nemlendirme özelliğine sahip olmalıdır.

Kaz kuluçka makinesi

Kaz yumurtası kalsiyum oranı yüksek , bir yumurta cinsidir. Dolayısı ile sabit ve yüksek nem değerlerine ihtiyaç duyar. Bu değerlerin yaklaşık 30 günlük süreç içinde , değişecek olma etkenini göz önün de tutarsak , otomatik nemlendirme Kaz kuluçka makinesi için ilk önemli faktördür.
İkinci etken faktör ise , Kaz kuluçka makinesi içindeki hava sirkülasyonu dur. Bu şartları sağlayabileceğiniz makinenin fan sayısı ve fan yerlerinin etkeni büyüktür. Aksi taktirde makine içinde ki yumurtalar ısıdan yanar yada yumurta içindeki canlı hücre yada civciv havasızlık yada zehirlenme sebebi ile ölebilir.

Kaz üretimi

Üçüncü etken madde ise makine yumurta kapasitesidir. Genel olarak üreticiler , bu adetin 250 adette olmasını önerirler , yüksek yumurta kapasitesi olan makinelerde , hava ısı nem oranlarını sabitlemek yada istenildiği zamanda değişken tutmak hayli zorlaşıyor.
Bunların yanında , kesinlikle güveneceğiniz kişi yada kurumlardan almanızda yarar var. kaz kuluçka makinası

Kaz kuluçka makinesinde üretim

Kaz kuluçka makinesini aldınız , bununla bitmiyor. Kaz yumurtası çıkımı oldukça zordur. Bu sebeple her gün , hatta gün içinde sabah ve akşam yapmanız ve uygulamanız gereken bazı işlemler olacak. Bu işlemleri uygulamadan yüksek verim alamazsınız.  Yani demek istiyorum ki Kaz kuluçka makinesi ne kadar kaliteli olursa olsun , tecrübe ve gözlem gerek.

Kaz kuluçka makinesi üretici firmalar , makineyi müşteriye satarken , korkmayın alın. Siz sadece fişe takın şu oranları ayarlayın , gibi cümlelerle ürünlerini pazarlamaya çalışacaklardır. Bu işin bundan ibaret olduğunu sanmayın , dediğim gibi , her gün uygulamanız gereken , ufak dokunuşlar hassas hesaplar , ortam ve şartlara göre belirlenmesi gereken değerler var. Şimdiden kolay gelsin. 0531 366  91  18 kaz kuluçka makinası

www.kazcim.com olarak cimuka marka profesyonel seri H seri S seri C seri makineler de Liste fiyatının % 10/20 arası altına iskontalı alım yapma imkanımız vardır.
Kuluçka makinesi almadan sipariş etmeden önce bize danışmayı unutmayınız. kaz kuluçka makinesi kaz için en iyi kuluçka makinesi Kaz civcivi üretim Kaz üretim makinesi 0531 366 9118 bizlere ulaşınız