Kaz ırkları

Kaz ırkları başlıklı sayfamızda Türkiye pazarında ki , yani Türkiye de üretimi yapılan Kaz ırklarına ve özelliklerine değinmeye çalışacağız. Kaz ırklarının özelliklerini yumurta verimleri et verimleri , gelişim aşamasında ki handikaplarını , pazar içi rollerine değinmeye çalışacağız.

www.kazcim.com Sitesi Yıllardır olduğu gibi sizlere güvenli bilgi verme çabasını başta tutarak bu ırklar hakkında ekip arkadaşlarımızın tüm ırklar hakkında ki görüş gözlemlerine değinmeye çalışacağız , tabi aynı zamanda üretim sonrası gelişim büyütme ve pazar payları hakkında da bilgi vermeye çalışacağız.

Türkiye de Kaz hakkında Bilgi gözlem paylaşımı yapan tek adres olan www.kazcim.com sitesi olarak sizlerin eleştirel yada katkısal yorumlarınızı da bekliyoruz. Anasayfa Kaz ırkları sekmesinin üzerine geldiğinde tüm ırklar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Teşekkür ederiz.

Ana sayfa kaz ırkları sekmesine mausenizi getirin ve açılır pencereden çıkacak bütün ırkları detaylı inceleyiniz Mast Fransız Landes Legart Mamut Alman beyazı ve etlik kaz civcivi ırklarımız mevcuttur
0531 366 91 18 iletişim numaramız

Kaz ırkları” üzerine 9 yorum

  1. Toluse cinsi kaz civcivi almak istiyorum satış tarihiniz ne zaman başlayıp bitiyor,en az kaç adet sipariş alıyorsunuz burdur ili gönderimi nasıl yapıyorsunuz, fiyat nedir ,kaç günlük civcivler gönderiyorsunuz bilgilendirirseniz memnun olurum
    Teşekkür ederim
    Burdur gölhisar

Bir cevap yazın