Kaz eti nereden alınır

kaz eti sipariş

kaz eti

 Kaz eti çok lezzetli bir besin ve gıdadır , ve her yer de bulacağınız bir ürün değildir ,Kaz eti nereden alınır ilk olarak güvenilir olması gerek ücret ödendi ürün gelecek mi gelmeyecek mi gibi kaygılar yaşamamalısınız. Sonrasında sipariş ettiğiniz kaz eti ürünü doğal ve organik mi nasıl beslendi nasıl büyütüldü ? Biz bu sorulara sizin yerinize cevap verelim , istediğiniz miktarda kaz yada kaz eti ürünü nü güvenilir bir yöntem olan site üzerinden sizlere satışa sunuyoruz , ister kilogram alın ister adet bu sizin isteğinize kalmış.

Kaz eti nereden alınır

Peki aldığınız kaz eti ürünü nasıl büyütüldü ? Biz diğer satıcılar gibi toptan kaz alıp sadece kesimini yapıp satışa sunmuyoruz , yumurtadan kendimiz çıkarıyor , civcivi kendimiz büyütüp kesimlik hale gelincede kesiyoruz.
Nasıl beslendiği konusunda ezbere konuşmuyoruz
Doğal organik ve güvenilir kaz ve kaz eti ürünlerinde en doğru adres www.kazcim.com 0531 366 91 18
Doğal yayılım ile otlaklarda sağlıklı beslenmiş kazların en lezzetli etlerini , istediğiniz an tüketim için hazır bekletiyoruz , bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

You may also like...

14 Responses

 1. Seher dedi ki:

  İyi günler
  Kaz ısmarlamak istiyorum bilgi verebilirmisiniz

 2. Sami dedi ki:

  Istanbuldaki adresiniz neresi

 3. Necati dedi ki:

  Elimizde 100 civarinda kaz bulunmaktadir ortalama 3ile4kg agırlıgındadir tek satışımiz yoktur isteyene toplu olarak temizlenmiş şoklanmiş halde ulaştirilir tamamen dogal ortamda yetiştirilmiş isteyene resim atabilirim

 4. Anonim dedi ki:

  ıstanbul cekmecede adres alabılır mıyız

 5. Anonim dedi ki:

  ıstanbul cekmecede adres alabılır mıyız

 6. Anonim dedi ki:

  Kilosu ne kadar

 7. Halil dedi ki:

  Bir bütün kaz nasıl geliyor. Kurutulmuşmu? Nereden gelecek bu kaz ? Ve fiyatı nedir. Mail adresime cvp atarsanız sevinirim. Tşkler.

  • mescid dedi ki:

   Merhaba Halil bey , kesimlerimizi iç Anadolu bölgelerinde yapmaktayız . Dilerseniz Kars usulü salamura ve kurutma işlemi yapılmış olarak , dilerseniz tussuz ve kurutulmamış olarak terciğ edebilirsiniz.
   Ürünleri kargo ile evinize gönderiyoruz. Bunun haricinde Ankara merkez ve İstanbul Çekmece den kendiniz alım yapabilirsiniz.

 8. Anonim dedi ki:

  Sizler nasil gönderiyorsunuz istanbula 5 /6 alirsak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.