Ankara satılık kaz

Ankara satılık kaz yumurtası , Ankara kaz eti ve Ankara kaz civcivi satışlarımız vardır.
Her ilçeye köye ve mahalleye istediğiniz kaz ürününü güvenle göndermekteyiz.
Dilerseniz kendiniz yerimizden gelip alabilirsiniz. Doğal organik ve sağlıklı kaz eti tüketimi için bizleri seçebilirsiniz.
Ayrıca bir çok kaz ırkına ait döl randımanı yüksek , kuluçkalık kaz yumurtası satışımız mevcuttur.

Ankara satılık kaz

Bir çok saf kan ırka ait damızlık ve kaz civcivi satışlarımız vardır
Samsun da bir çok kaz eti lokantasına ürün verebilecek durumdayız.
Samsun satılık kaz ve samsunda kaza ait tüm ürünler için bizi seçebilirsiniz.
az bakımı,kaz yetiştirme,kaz ticaret,Türkiye de son 3 yıldır arz ve talep açısından çok büyümüş ve halen büyümeye devam eden bir iş sahasıdır. Bu sektörün ticari alanları kısaca 3 kategoriden oluşmaktadır bunların ilki kaz üretimi yani kaz yumurtası ve civciv ticareti , sektörün en karlı ama aynı zamanda en riskli ve uğraş ve yanında tecrübe ve birikim gerektiren alanıdır.Kaz Yetiştiriciliği sektörünün ikinci ticaret alanı ise besicilik ve et ticaretidir , bu alan fazla birikime ve tecrübeye ihtiyaç duymaksızın yapılacak bir iş gibi önümüze çıkmaktadır.Bu alan yani kaz eti ticareti Türkiye de hem iç ticaret hem dış ticaret açısından gayet yüksek rakamlarda olan bir alandır. Sadece Kars ilinden geçen sene kaz eti ihracatı 300000 ton dur . Bu rakamlara yakında iç ticaret hacmi vardır.Bu alanda faaliyet gösterebilmeniz için , kendinize ait pazar piyasanızın olması gerekmektedir. Örneğin kendi ulaşabileceğiniz kaz eti lokantaları kaz eti kasapları na ulaşabilir olmanız , sizin kar oranınızı yükseltecektir. Diğer alan ise kaz tüyü ve sakatatı dır , Türkiye de her ne kadar buna ait cazip bir pazar , yani alım gücü olan kurum ,şirket yada şahıslar olmasa da , bu pazar da dahi kaz tüyü çok revaçtadır. bir çok tekstil ve avcılık ürünlerinde kullanılan kaz tüyü elinizde kalmayacak bir ürün olarak öne çıkmaktadır.

Ankara kaz civcivi

Bunu değerlendirebileceğiniz kurum yada kuruluşlara bir kaç örnek vermek gerekirse okçuluk okulları ve okçuluk kulüpleri , özellikle deniz avcılığı üzerine üretim ve satış yapan avcılık kulüpleri ve avcılık bayileri sizin kaz tüylerini değerlendirmede yardımcı olacaktır. Kısacası Kaz Yetiştiriciliği hızla büyüyen ve meraklısı ve pazarı geniş kitlelere ulaşmakta olan bir alandır. Bir çok kişi yada kurum bunu ticari ve kar anlamında gündeminde tutarken bir çok kişi de hobi amaçlı Kaz Yetiştiriciliği yapmaktadır. özellikle yurt dışı menşeyi olan Afrika Çin Kanada kazları revaçtadır.
Bunlara ek olarak son yıllarda Fransız ve alman kazları da hem hobi amaçlı bakanları hem de ticari amaçla Kaz Yetiştiriciliği ile ilgilenenleri cezbetmektedir . Çünkü bu ırklar  hem görsel olarak hemde et ve yumurta verimi olarak bildiğimiz ve tanıdığımız yerli kaz , Kars kazı , Anadolu kazına göre farklılıklar göstermektedir.Kaz Yetiştiriciliği,kaz bakımı,kaz yetiştirme,kaz ticareti, hakkında bizi takip etmeye devam edin  0531 366 91 18

Üretimini yapmakta olduğumuz ırklar Mast kazı Fransız g35/36 kaz ırkı Landes ırkı Linda kazı Çin kazı
Aşılı ırk garantili 48 saat sigortalı civciv satışı

You may also like...

12 Responses

 1. Halil ibrahim dedi ki:

  10adet yerli gaz ankara balada anaç gazlar 3yaşinda lar yardimci olursaniz sevinirim

 2. ibrahim dedi ki:

  10adet yerli gaz var ankara balada satilik ilgilenenlere 05468022058

 3. Anonim dedi ki:

  Kanada kazi varmi alcam

 4. Anonim dedi ki:

  250 adet l kazımız var nereye satabiliriz yardımcı olursanız sevinirim ervahi özbek tel 506 274 89 89

 5. Oktay cebeci dedi ki:

  Merhaba çorum ili ortaköy ilçesinde kaz çifliğim var 250 adet anaç 800 adet 6 aylık linda çinsi kazlarım mevcut.pazar bulmakta çok zorlanıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.055419691**

 6. Nagihan Yurt dedi ki:

  kaz eti şiparişimizi aldık teşekkür ederiz. bu arada kargo ankara içi neden 2 gün sürdü anlamadım , sanırım kargo ile ilgili

 7. Ali dedi ki:

  Bizde bu yıl kazcı olduk..kaz etinide yemek nasip oldu..gerçekten lezzetli .tavsiye ederim..

 8. Mustafa dedi ki:

  Sayın yetkili. Çanakkale geyikli de kuluçka hizmeti vererek binlerce kanatlı yumurtasını fason çıkardım ve onbinlerce kendi adıma çıkardım. Tüm kanatlıların çıkardım. Birisi kaz yumurtası getirdi benim çıkım başarımı denedi arkasından on bin adetlik çıkım için hazırlandık ve başladık. Lakin şu an o kurulu düzenini bozup bolu Seben e taşınma iktiza etti. Bin adetlik kaz yumurtası kuluçka makinelerimiz mevcut 05425461350 bana yumurta verirseniz sizin adınıza ücret mukabili çıkarabilirim saygılar.

 9. Bekir BALABAN dedi ki:

  Değerli abicim benim 50 dişi 25 erkek kazım var . Bunları kuluçkaya yatırıp civcivlerini çıkarıyorum . Civcivleri yok pahasına satıyorum. Kalan civcivleri de büyütüp 70-75 tl den zor satıyorum. Büyük kazlar 2.5 – 3.5 kg anca geliyor . Ben bu işi büyütüp yapmak istiyorum bana pazar konusunda yardımcı olabilirmisiniz ?

  Not: İstanbul ‘ dan alıcılar varmış bir türlü irtibata geçemedim bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.

  SAYGILARIMLA ESKİŞEHİR

  • mescid dedi ki:

   Merhaba Bekir Balaban , İletişim numaralarımızdan bize ulaşınız , elinizdeki ürünlerin değerinde satılması adına elimizden geleni yapmayı deneriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.