Ağrı satılık kaz

Ağrı satılık kaz Doğu anadolu bölgesinde ki Van ilinde 2 adet üretim tesisimiz mevcut Van merkez de çiftliklerimizi gelip ziyaret edebilirsiniz. Elimizde Fransız kazı g35 g36 macar beyazı Çin kazı Linda kazı Landes kazı tüm bu ırklara ait safkan civciv satışının yanında Etlik melez kaz civcivi satışımızda mevcut. İmkanlar dahilinde adrese teslim var. fakat genel olarak Kendi çiftliğimizden teslim etmeyi terciğ ediyoruz böylelik ile hangi çiftlikten hangi kazın yavrusunu aldığınızı da görmüş oluyorsunuz.

Ağrı satılık kaz

Ağrı satılık kaz civcivi


Kaz yetiştiriciliği hakkında detaylı sohpet civciv bakımını yerinde görme imkanınızda böylelikle olmuş oluyor. Ağrı Merkez satılık kaz Ağrı merkez kaz civcivi .Ağrı merkez kaz çiftliği Ağrı merkez kaz yetiştiriciliği Ağrı merkez Fransız kazı. Patnos satılık kaz Fransız kazı. özellikleri. Bu kaz ırkını 3 yıldan fazladır bakan üreten yetiştiren ve üzerinde çeşitli araştırma geliştirmeler yürüten , bir çok deneme yanılma ile bir çok sonuç elde eden biri olarak elimden geldiğince bunları sizlere aktarmaya çalışacağım. İlk olarak gelişim hızından bahsedeyim dört ay beş ay aralığında gelişimini tamamlayan ve kesime hazır hale gelen bir ırk bunu eminlikle söyleyebilirim. 35 günün sonunda 3.5 kg olan civcivlerimiz oldupatnos kaz civcivi patnos kaz çiftliği patnos fransız kazı patnos kaz yetiştiriciliği.

Ağrı kaz satılık kaz

Fransız kazı yada Fransız kazı civcivi sahiplenmek istiyorsanız bizlere ulaşınız. ırk garantili , yıl boyu ücretsiz veterinerlik desteği yıl boyu ücretsiz teknik destek ve belli sayı ve kota içinde verdiğimiz civciv sayısı kadar kazı ilk yıl yeni girişimciler için geri alım garantili kampanyalı saışlarımızdan faydalanabilirsiniz.  Dğubetazıt satılık kaz Doğubeyazıt kaz civcivi.  Doğubeyazıt fransız kazı Doğu beyazıt kaz yetiştiriciliği.  Diyadin satılık kaz Diyadin kaz civcivi Diyadin kaz çiftliği Diyadin kaz yetiştiriciliği. Diyadin kazüretimi. Diyadin fransız kazı
İletişim numarası 0531 366 91 18 bizlere ulaşınız ağrı kaz civcivi satışı damızlık satışı fransız kazı satışı ağrı mast kazı satışı. Bziler ile iletişime geçmek için site için deki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın