Kaz ırkları başlıklı sayfamızda Türkiye pazarında ki , yani Türkiye de üretimi yapılan Kaz ırklarına ve özelliklerine değinmeye çalışacağız. Kaz ırklarının özelliklerini yumurta verimleri et verimleri , gelişim aşamasında ki handikaplarını , pazar içi rollerine değinmeye çalışacağız.

www.kazcim.com Sitesi Yıllardır olduğu gibi sizlere güvenli bilgi verme çabasını başta tutarak bu ırklar hakkında ekip arkadaşlarımızın tüm ırklar hakkında ki görüş gözlemlerine değinmeye çalışacağız , tabi aynı zamanda üretim sonrası gelişim büyütme ve pazar payları hakkında da bilgi vermeye çalışacağız.

Türkiye de Kaz hakkında Bilgi gözlem paylaşımı yapan tek adres olan www.kazcim.com sitesi olarak sizlerin eleştirel yada katkısal yorumlarınızı da bekliyoruz. Anasayfa Kaz ırkları sekmesinin üzerine geldiğinde tüm ırklar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Teşekkür ederiz.

Yorum

 1. Mustafa feyzioğlu dedi ki:

  Papazların adet fiyatımı 400 tl?

 2. Mustafa dedi ki:

  Adet fiyatımı 400 tl?
  zira yakında sipariş vermem lazım…

  1. mescid dedi ki:

   Toulouse Kazı palaz fiyatı 400 tl dir

 3. Bülent koparal dedi ki:

  Toluse cinsi kaz civcivi almak istiyorum satış tarihiniz ne zaman başlayıp bitiyor,en az kaç adet sipariş alıyorsunuz burdur ili gönderimi nasıl yapıyorsunuz, fiyat nedir ,kaç günlük civcivler gönderiyorsunuz bilgilendirirseniz memnun olurum
  Teşekkür ederim
  Burdur gölhisar

  1. mescid dedi ki:

   palazlar 1 aylık bülent bey , fiyat 400 tl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.