Kaz eti fiyatları

kaz eti kazcim.com

Kaz eti fiyatları , Türkiye’de yıllardır organik sağlıklı steril ve güvenli halde kaz eti yetiştiriciliği yapmaktayız.
Bu yılda siz müşterilerimize kendi beslediğimiz kazlarımızın etleri ni göndereceğiz. Kendi otlak ve meralarımız da besleyip
büyüttüğümüz sağlıklı kazlarımızı Eylül ayı itibari ile Mısır Ay çiçeği gibi ürünler ile 20 günlük besi (yağlanma) takvimine çekmekteyiz.
Bunun öncesinde günde en az 10 saatlik yayılım ve otlak (8) ay büyüttüğümüz kazlarımızı , 20 günlük besi sonrası kesime almaktayız.
El ile kesim yapıldıktan sonra , El ile yolum işlemi gelmekte bu işlemden sonra ütüleme , ve iç temizlik.
Sonrasında bu kazlarımızı Kaya tuzu ile salamura yapıp , 12 saat süzülmeye bırakıyoruz.
Bu işlemden sonra Tekrardan kaya tuzuna yatırıp 2 gün bekletiyoruz. Sonrasında 7 gün gece gündüz dışarıda kalacak şekilde askılara takıyoruz.
Askı alanlarımız başka hayvanların ulaşamayacağı yerlerdedir. Sonrasında kurumuş kazlarımızı dolaplarda muhafazaya alıyoruz.

Kaz eti fiyatları

Bu işlemi 15 günde bir tekrarlıyoruz , Yaş ve tussuz kaz tüketmek isteyen müşterilerimiz için de kesim sonrası 12 saatlik süzülme işleminden
sonra kazları kurutmadan tuzlamadan dolaplarda muhafazaya alıyoruz. Bu şekilde alım yapan müşterilerimiz sağlık sorunları olan müşterilerimizdir.
Yıllardır olduğu gibi En güvenilir en sağlıklı kazları siz müşterilerimize kargo yolu ile gönermekteyiz.
Bes lediğimiz kazları yerinde görmek isterseniz , İstanbul Çatalca , Van Merkez müşterilerimize her zaman açıktır. dilerseniz buradan canlı , kaz temini yapabilirsiniz.
Sizlere bu yazımızda kaz etinin içerisin de ki kalsiyum fosfor oranından bahsetmeyeceğiz , çünkü bizler kopyala yapıştır yazılar yazıp sizleri
boş ve sahte bilgiler ile kandırmak istemiyoruz. Biz yıllardır olduğu gibi bu hizmet alanında taklitsiz güvenilir ve işini doğru yapmanın ve
sizlere ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sunmanın derdindeyiz.
Kaz eti Fiyat listemiz

Kurutulmuş kaz eti kilogram fiyatı =65 tl
Yaş kesim tussuz ve kurutulmamış kaz eti kilogram fiyatı =60 tl

Not = Kazlarımız bütün olarak satışa sunulmaktadır , 3 kg ve üzeri fiyatlandırma ve satış yapılmaktadır.

İletişim = 0531 366 91 18

You may also like...

Bir cevap yazın