Kaz eti Kaz yumurtası Kaz civcivi satışı

Kaz Alış ve Kaz Satış

Kaz Alış ve Kaz Satış  Kaz Satışı ve kaz alışı yapmak isteyenlerin ortak buluşma noktası olan kazcım.com ‘da ücretsiz ilan verebilirsiniz.

Bugüne kadar bir çok alıcı ve satıcıyı buluşturarak arz ve taleplerin karşılanmasında yardımcı olduk ve olmaya devam ediyoruz. Yetiştirdiğiniz tüm ırklara ait kaz , kaz civcivi , kaz palazı , damızlık kaz ve kaz yumurtası üretimlerinizi , yeni alıcılar ile buluşturuyoruz. Bir çok müşterimize pazar desteği sunmaktayız , Türkiye’nin her yerine yetiştirdiğiniz hayvanların gönderimin de yardımcı oluyoruz.
0531 366 91 18

27 thoughts on “Kaz Alış ve Kaz Satış

  1. Selamun aleyküm doslar Ankaranin Akyurt ilcesinde kaz yetistiriciligi yapiyorum büyük başa dönecegim icin elimde 450 aden linda ve çin vardir 3kg la 6kg arasi gelmektedir kazlarim 8 ayliklar irt 0543 407 05 76 toplu alimlarda yardimci olurum geleni üzmem

  2. Elimizde 100 civarinda kaz bulunmaktadir ortalama 3ile4kg agırlıgındadir tek satışımiz yoktur isteyene toplu olarak temizlenmiş şoklanmiş halde ulaştirilir tamamen dogal ortamda yetiştirilmiş isteyene resim atabilirim irt.054322446**

  3. Eskişehirde satılık 500 adet linda kazımız mevcuttur elimizde. Kazlarımız tamamen doğal yetiştirilmiş genç kazlar. 1-2 yaşında dişi erkek karışık.

    TEL : 0 533 162 00 46

  4. Satılık DANİMARKA LEGART kaz civcivi, 15 günlük ve derzy aşıları yapılarak teslim edilecektir. Fiyat 80 tl. Teslim yeri Ankara. Gönderim yoktur. Ali UlU 0507 243 63 61.

  5. Düzce’de çiftlikte tamamen doğal yetiştirilmiş genç kazlar. 1-2 yaşında dişi erkek karışık 25 kazım var. Her biri besili. Kars kazı. Şu anda kar yediler,en lezzetli dönemleri. Üretecekler için de yumurtlama dönemi başlamak üzere. Kuluçkadan çıktilar, makine uretimi degil. Dolayisiyla onlar da kuluckaya yatarlar.Fiyati adedi 120 lira. Internetten baktim, ayni kazlar 150’den aşağı degil.

    • Merhaba Ali bey , mart ayı başlangıcında bir çok avrupa ırkı kaz ile mast ırkımız da satışa sunulacak , fiyatlar ve diğer bilgiler için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Teşekkürler

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatshapp
1
Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Sipariş Vermek İçin Buradan İletişime Gecebilirsiniz.
Powered by
Denizli Web Tasarım